Lympha Press - Phlebo Press

850,00 EUR
Su mokesčiais
Kiekis

 

Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

 

Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

 

Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

Limfos srovė - šiam medicininiam terminui daugelis sveikatos ieškančiųjų neteikia ypatingos reikšmės. Kur kas svarbesni atrodo tokie kaip „kraujo apytaka“, „kraujospūdis“ ir pan. O apie visas organizmo sistemas persmelkiančią, šlakus valančią ir audinius maitinančią sritį - normalią limfos cirkuliaciją - dažniausiai net nesusimąstoma. Kol… limfos srovė tampa vangi. Tada ir užklumpa prasta savijauta, galūnių tinimai, venų plėtimasis, lėtinis nuovargis, viršsvoris, sąnarių ar galvos skausmai. O iš gydytojų sužinome, kad šių bėdų priežastis - netikusios gyvensenos, mitybos, nuovargio, kenksmingų įpročių ar streso sutrikdyta limfos cirkuliacija, jos sąstovos (anksčiau ar vėliau toje srityje sukeliančios įvairiausias ligas).

Medicinos mokslas primena, jog limfinė žmogaus organizmo sistema - viena jautriausių ir svarbiausių! Jeigu ši srovė normaliai cirkuliuoja limfos indais, neužsistovi, organizmas puikiai susidoros su į jį patenkančiais toksinais, kenksmingais mikroorganizmais ir įtampa. Normali limfos cirkuliacija - tai jaunatviška išvaizda, gera kraujagyslių, odos ir sąnarių būklė. Tai ir puiki savijauta - žvalumas, energija, gebėjimas greitai atgauti fizines ir psichines jėgas.

Pasaulio medikai pastaraisiais dešimtmečiais konstatavo nelinksmą faktą - tarp žmonių, kurie peržengė 30-metį, daugelio susirgimų apskritai nebūtų, jei žmonės laiku pasirūpintų būtent savo limfos „sveikata“! Taip išvengtume viršsvorio, celiulito, edemos, galūnių ir kraujagyslių susirgimų, daugelio kepenų ir inkstų ligų, širdies veiklos sutrikimų, galvos, stuburo, sąnarių skausmų, tinimų, nuovargio. Nebūtų ir papilkėjusios veido odos, maišelių po akimis. Netgi kai kurių CNS ir psichinės būklės sutrikimų - pvz., insulto grėsmės, depresijos, migrenos, neurozių. Limfos srovės „sveikata“ prailgina žmogaus biologinį amžių ir užtikrina jaunatvišką išvaizdą bei energiją.

Žymi JAV masažo terapijos specialistė dr. Patricija Kou teigia: „Per per savo gydymo praktiką įsitikinau, kad kartais visai nebūtini sudėtingi gydymo metodai, brangūs vaistai, operacijos. Tereikia laiku skirti limfodrenažinio masažo kursą! Limfa - mūsų organizmo detoksikuotoja, maitintoja, atjaunintoja. Masažu pašalinus limfos sąstovas, organizmas pats ima sėkmingai kovoti su negalavimais. Limfodrenažinis masažas gerbiamas nuo senovės - jis ne tik prailgina organizmo jaunystę, ryškiai pagerina išvaizdą, sustiprina atsparumą, bet ir yra puiki pagalbinė priemonė, gydant ligas. Masažas svarbus ir profilaktiškai - kartą per savaitę jį reikėtų atlikti visiems nuo 25-erių metų, bent jau tiems, kurie nori ilgiau išsaugoti savo kraujagyslių ir audinių jaunystę.“

PHLEBO PRESS - dešimties masažuotojų darbo efektas

Jau senovėje kenksmingas limfos sąstovas gydydavo vad. „spaudžiančio masažo būdu“ - presoterapija. Limfodrenažinis masažas - viena iš veiksmingiausių presoterapijos atšakų. Dar neseniai limfodrenažinį masažą (pasiekusį mus iš Antikos laikų) rankomis atlikdavo masažuotojas. Dabar pasaulio klinikose šis masažas atliekamas ir specialiais, patogiais aparatais, kurių poveikis prilygsta dešimties masažuotojų darbui. Tokiu „dešimties rankų efektu“ pasižymi ir presoterapinis limfodrenažo aparatas „Phlebo Press“. Šie modernūs masažo aparatai greitai ir užtikrintai pagerino daugelio žmonių, kenčiančiu dėl limfos srovės sutrikimų, sveikatą bei savijautą.

Patogus, komfortiškas ir kompaktiškas limfodrenažinio masažo aparatas „Phlebo Press“, puikiai tinkantis ir namų, net kelionės sąlygomis, sėkmingai naudojamas šiais atvejais:

• jei pasireiškia nuolatinis galūnių (dažniausiai - kojų) tinimas, nuovargis;
• esant venų varikozei (gydomasis ir profilaktinis efektas);
• siekiant išvalyti organizmą nuo toksinų, šlakų, kenksmingų medžiagų ar dalelių (detoksikacijos programa);
• gydant celiulitą, užkertant kelią jo vystymuisi;
• šalinant kojų sąnarių, raumenų skausmus;
• ir, be abejo, profilaktiškai - siekiant, kad minėtos negalios tiesiog… neatsirastų.

Ir dar - kad ir dėl kokios priežasties naudotumėte presoterapiją, ji visada suteiks ir papildomą dovaną - gerą savijautą, stiprų imunitetą, glotnesnę odą, sveiką miegą ir jaunatvišką energiją. Nes gera limfos srovės cirkuliacija - tai net giliausių organizmo audinių ir kraujo švara. Taigi - ir gyvybinga, valanti, visą organizmą bei išvaizdą atjauninanti jų veikla. Tokios presoterapijos savybės užtikrino, kad šiuo metu ši masažo rūšis - viena populiariausių ir patikimiausių pasaulyje.

5 Prekės