Narkotikų testas D4D PenTest

14,50 EUR
Su mokesčiais

PenTest D4D“ - paprastai naudojami, akivaizdžius rezultatus parodantys universalūs kompleksiniai narkotinių medžiagų testai (gamintojas “Mistral Detection Ltd.”, Izraelis), skirti paplitusioms narkotinėms medžiagoms aptikti ir identifikuoti. Testas yra lengvas ir saugus naudoti, tikslūs rezultatai gaunami greitai, nereikia specialių neutralizavimo priemonių, be to jis yra nebrangus.

Narkotinių medžiagų paieškos priemonė

Kiekis

 

Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

 

Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

 

Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

  1. “PenTest” “Mistral Detection Ltd.” (Izraelis)

Kompanija MISTRAL pristato naujus paprastai naudojamus, akivaizdžius rezultatus duodančius testus, skirtus paplitusioms narkotinėms medžiagoms aptikti ir identifikuoti. 

“PenTest” – tai plastikinė tutelė su ampulė viduje. Į testo rinkinį sudaro vienas testas, 2 testavimui skirti popierėliai, bei instrukcija su spalvine diagrama. Testas yra lengvas ir saugus naudoti, tikslūs rezultatai gaunami greitai, be to jis yra nebrangus

  1. Kada ieškomas narkotikas nežinomas:

reikia turėti testą (D4D)

gali aptikti narkotikų likučius tokius mažus kaip 1 mikrogramas

kiekviename atskirame testo rinkinyje yra 2 testai

nenuodingas – nereikia specialių naikinimo priemonių, kas daro “Pen Test” testus pigesniais.

Bendri testai: Pen-Test D4D – aptinka šiuos narkotikus: Kanapės, Amfetaminas, PCP, Heroinas ir Opiumas, LSD, Buprenorfinas, Ekstazis, ketaminas ir Metadonas. 

Naudojimo instrukcija:

1. Išimkite narkotikų testerio turinį iš folijos maišelio.

2. Paimkite lakmuso popierėlį ir atlenkite jį. Laikykite per sulenkimo vietą taip, kad apsaugotumėte vidinę pusę nuo nepageidaujamos taršos.

3. Juo perbraukiami tiriamų daiktų paviršiai. Su vienu lapeliu galima paliesti bent kelių skirtingų tiriamų asmenų daiktų paviršius (dažniausiai asmeniniai daiktai: mobilusis telefonas, piniginė, rašiklis. O taip pat darbo priemonės ar atskiros patalpų dalys:

klaviatūra, rankenos, stalas ir kt.). Lapeliai yra du, vadinasi, galite ištirti bent dvi visiškai skirtingas vietas. Atlikdami testą, naudokite tik tam skirtą lakmuso popierių.

4. Plastikinė tutelė, kurios viduje yra ampulė su reagentu.

5. Prieš naudojimą ši ampulė sutraiškoma ir uždengus pirštu kamštelį apie 10 sek. kratant sumaišoma su viduje esančiais kristalais.

6. Svarbu prisiminti, kad ampulę, kurią paruošiate darbui reikia sunaudoti per 1 valandą. Paruošto reagento užlašinate kelis lašus ant popierėlio, kuriuo prieš tai lietėte tiriamus paviršius, ir stebite reakciją. Palyginkite gautus rezultatus su spalvine diagrama.

7. Spalvinė diagrama (gama), kuri nurodo narkotinių medžiagų aplinkoje buvimą arba  nebuvimą. Svarbu! Atliekant šį testą palyginimui naudokite D4D (MD-1) testo spalvinę  gamą. Ją rasite kiekvienos testo pakuotės viduje. Tyrimo rezultatą stebėkite pagal instrukcijoje nurodytą reakcijos išlaukimo laiką. Spalva, sutampanti su konkrečia narkotinių medžiagų grupės spalvinės diagramos spalva, rodo, kad testo rezultatas teigiamas.

Dėmesio: saugokite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Jei priemonės pateko ant odos arba į akis, nedelsdami gerai praplaukite tekančiu vandeniu.

1000 Prekės