Swedish Nutra Collagen

19,90 EUR
Su mokesčiais

Subalansuota sveikai odos, plaukų būklei palaikyti. Maisto papildas su geriamu kalogenu (net 5000 mg 2 šaukštuose). Kolagenas aktyviai dalyvauja audinių atstatymo procese, intensyviai drėkina, skatina odos ląstelių medžiagų apykaitą ir regeneraciją, padeda išlaikyti  odos elastingumą, stangrumą,stiprina nagus, skatina plaukų augimą, palaiko raiščių, sąnarių ir sausgyslių elastingumą.

Kiekis

Kolagenas yra pats svarbiausias organizmo baltymas, kuris sudaro apie 30 procentų visų organizmo baltymų ir apie 70 procentų odos baltymų masės, todėl kolageno kiekio ir būklės pokytis organizme yra ypač svarbus odos būklei ir išvaizdai.

Kolagenas aktyviai dalyvauja audinių atstatymo procese, intensyviai drėkina, skatina odos ląstelių medžiagų apykaitą ir regeneraciją, padeda išlaikyti  odos elastingumą, stangrumą ir gerą tonusą, stiprina nagus, skatina plaukų augimą, palaiko raiščių, sąnarių ir sausgyslių elastingumą.

Vaikų ir jaunų žmonių organizme kolageno skaidulos nuolat atsinaujina, tačiau laiku bėgant, kolageno sintezė organizme silpsta ir kūnas netenka reikšmingos dalies turėto kolageno kiekio.

Geriamas kolagenas, skirtingai nuo  kremų, kurių sudėtyje yra kolagenų, per kraujotakos sistemą pasiekia iš kolageno ir elastinio pluošto sudarytą vidinę odos struktūra, suteikdamas jai tvirtumo, elastingumo ir stangrumo. Kremai negali efektyviai  veikti tik viršutinį odos sluoksnį, jie negali prasiskverbti giliau, kur formuojasi audinių ląstelės ir vyksta odos regeneraciniai procesai.

Maisto papildas: Swedish Nutra Super Collagen 5000 su kalogenu ir hialurono rūgštimi (Švedija)

(su saldikliais, yra fenilalanino šaltinis)

Vartojimas: 2 šaukštas (30 ml) per dieną, ryte

Forma: geriamas skystis, prieš vartojimą sukratyti.

Grynasis kiekis: 500 ml

 

 Maistinė medžiaga/2 šaukštuose (30 ml)/ % RMV*

Vitaminas C/ 60mg/ 75%

Vitaminas B6/ 1mg/ 71%

Folio rūgštis/ 400µg/ 200%

Pantoteno rūgštis/ 2mg/ 33%

Hidrolizuotas kalogenas/ 5000 mg/ **

Hialurono rūgštis/ 5mg/**

RMV*: referencinė maistinė vertė

** referencinė maistinė vertė nenustatyta

Sudedamosios dalys: hidrolizuotas kalogenas (5000 mg 2 (30 ml) šaukštuose); išvalytas, filtruotas vanduo; L-askorbo rūštis; antioksidantas citrinų rūgštis; konservantas kalio sorbatas; konservantas natrio benzoatas; saldiklis sukralozė; saldikliai aspartamas ir acesulfatamas K; pteroilmonoglutamo rūgštis; cinko gliukonatas; pteroilmonoglutamo rūgštis; rūgštingumą reguliuojanti medžiaga kalio hidroksidas; hialurono rūgštis; L-fenilalaninas; dažiklis beta-karotenas; kvapiosios medžiagos (uogų skonio); 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 0C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, atidarius laikyti šaldytuvę

Nevartoti, jei įsigyta pakuotė nehermetiška, sugadintos apsauginės plombos, pasibaigęs vartojimo laikas, nurodytas ant pakuotės. Atidarius suvartoti per 2 mėnesius

Prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku

Serijos Nr. žiūrėti ant pakuotės

Geriausias iki ... (pabaigos): žiūrėti ant pakuotės

Gamintojas: Swedish Nutra, Box 17026, 200 10, Uppsalagatan 11, S-214 Malmo, Švedija

Kilmės šalis: Švedijos Karalystė

Platintojas Lietuvoje: UAB "Biooptimus" (Maisto tvarkymo pažymėjimo Nr. 68)

14 Prekės